JOLKA-13 czyli Podróżnicza Krzyżówka z nagrodami

Kochani,
zapraszamy Was do zabawy z Podróżniczą Krzyżówką „JOLKA-13” w roli głównej. Poniżej znajdziecie diagram do którego należy wpisać POZIOMO 10 odgadniętych wyrazów. Rozwiązaniem JOLKI-13 jest hasło (nazwa geograficzna), którą utworzą w pionie litery z pól oznaczonych żółtym kolorem. Poniżej krzyżówkowe pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w tegorocznym programie Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego. Dla ułatwienia podajemy Wam w diagramie literę „Ł”. Czas start!

Zasady JOLKI-13:
1. Poprawne rozwiązanie krzyżówki w postaci zdjęcia rozwiązanej JOLKI-13 należy przesyłać na adres email: , podając imię i nazwisko oraz nr kontaktowy telefonu.

2. Organizatorzy przyznają 1 zestaw nagród dla osoby, która NAJSZYBCIEJ prześle prawidłowe rozwiązanie krzyżówki (wszystkie hasła poprawne oraz prawidłowe rozwiązanie JOLKI-13).

3. Dodatkowe 2 zestawy nagród, zostaną rozlosowane „na żywo” w sobotę na zakończenie drugiego dnia Festiwalu wśród pozostałych osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi.

4. Zabawa krzyżówkowa trwa od czwartku (4.11), godz. 19:00 do soboty (6.11) do godz. 18:00 – ostateczny czas nadsyłania poprawnych odpowiedzi.

HASŁA:
TOWARZYSZ PODROŻY JERZEGO ARSOBY
DLA JĘDRZEJA MAJKI TO KRÓL PRZYPRAW
RESZTA EKWADORU I …
„SERCE” GRUZIŃSKIEGO DOMU – MIEJSCE, GDZIE WINO POWSTAJE I JEST PRZECHOWYWANE
GŁÓWNA RELIGIA LAOSU
LODOWA SIOSTRA EVERESTU
SZCZĘŚLIWE PAŃSTWO DLA DAWIDA TOMALI
GÓRY ZNANE Z 8 ETAPU ROWEROWEJ SZTAFETY DOOKOŁA ŚWIATA
ULUBIONE MIEJSCE DAGMARY BOŻEK
CIEKAWE … RODZINY SZEWCZYKÓW

POBIERZ DIAGRAM JOLKA-13 w PDF i WYDRUKUJ 😉

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *