Warsztaty z Panasonic: Realizacja krótkich form wideo podczas podróży na social media

Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa, ul. 3 Maja 9Warsztaty z Krystianem Bielatowiczem – Ambasadorem PanasonicSOBOTA (5.11.2022)

10:00 – 13:00 – KRYSTIAN BIELATOWICZRealizacja krótkich form wideo podczas podróży na social media
Udział w warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu. Liczba miejsc ograniczona do 25.

Podczas podróżowania bardzo dużą rolę odgrywają obrazy i dźwięki. Do tego wypowiedzi ludzi i muzyka. Jeśli połączymy te wszystkie elementy w całość, może powstać ciekawa opowieść filmowa. I wcale nie musi trwać ona wiele minut… Wystarczy 60 sekund, aby opowiedzieć wyjątkową historię. Podczas warsztatu opowiem, jak taką opowieść można zrealizować. Dodatkowo podczas warsztatu uczestnicy będą mogli przetestować najnowszy sprzęt firmy Panasonic, w tym m.in. Lumix GH6, Lumix S5 i inne aparaty, obiektywy z serii LUMIX.

Zgłoszenia na adres: z dopiskiem w tytule: WARSZTATY PANASONIC 14. PKP oraz podaniem tel. kom. w treści. Potwierdzeniem udziału jest mail zwrotny od organizatora.

Krystian Artur Bielatowicz – fotograf, filmowiec, podróżnik. Specjalizuje się w dokumencie fotograficznym i filmowym. Swoje projekty dotyczące szamanizmu w Peru i Meksyku publikował w National Geographic. Od ponad 12 lat zajmuje się edukacją w filmie i fotografii. Do swoich zleceń przybiera rolę reżysera, operatora filmowego, fotografa, pilota drona czy montażysty. Z wykształcenia jest archeologiem. Tata czwórki dzieci, mąż. Przez 12 lat realizował wywiady i poradniki dla portalu SzerokiKadr.pl . Od wielu lat prowadzi warsztaty i fotoekspedycje. Zasiadał w jury konkursu Grand Press Photo (2014, 2015). Ambasador Panasonic Polska, Peak Design i Synco. Swoje prace prezentował na wystawach w Polsce, Nowym Jorku, Peru. Jego materiały były publikowane w najważniejszych tytułach prasowych, w m.in. National Geographic, Polityce, Newsweeku, Dużym Formacie.

Więcej na: https://www.lightkeeper.pl/

Więcej o projektach Krystiana Bielatowicza w Meksyku:


Wywiad:

Powiązane artykuły